ZESPÓŁ

W ELTMAR stawiamy przede wszystkim na koleżeński zespół i przyjazną atmosferę. Dzięki temu zapewniamy stabilne zatrudnienie
w sprawdzonym gronie. Ma to przełożenie również na kontakty z klientami, którzy mogą liczyć na wsparcie poszczególnych osób z naszego zespołu na co dzień. Bardzo dobrze znamy wszystkie preferencje i oczekiwania stałych klientów. Dopasowujemy się także do ich rozwoju
i potrzeb związanych z transportem. Sprawdź, co nasz zespół mówi o sobie sam!

Patryk – CEO – prezes zarządu

Jestem magistrem logistyki (specjalizacja: transport i spedycja). Transport intrygował mnie, odkąd pamiętam. Już wybierając szkołę średnią, wiedziałem czym chciałbym zajmować się w przyszłości. Swoją karierę rozpocząłem w 2017r na stanowisku dyspozytora, gdzie uznałem, że można zrobić to lepiej! Niewiele później, zacząłem zajmować się planowaniem zestawów 13,6m w ruchu międzynarodowym. Kolejnym kamieniem milowym w karierze była szansa na wprowadzenie w życie stworzonego przeze mnie projektu rozwoju firmy. Lubię gdy relacje opierają się na wzajemnym zaufaniu, czerpaniu wiedzy od siebie nawzajem, dzieleniu się doświadczeniami i spostrzeżeniami.
W ELTMAR TSL na co dzień zajmuję się zarządzaniem finansami, kontaktem z partnerami biznesowymi, planowaniem rozwoju i prowadzeniem pięciu zestawów 13,6m w ruchu międzynarodowym.
Patryk prywatnie - Jestem motocyklistą, interesuję się ekonomią, sportami walki, historią, geografią i piłką nożną. W przyszłości chciałbym mieć dobermana. Uwielbiam zwierzęta!

Michał – spedytor

Jestem spedytorem z wieloletnim doświadczeniem. Przez dłuższy czas zajmowałem się prowadzeniem aut, chcąc jednak rozwijać się dalej zaaplikowałem do firmy ELTMAR. Wykorzystując swoją wiedzę
i doświadczenie zajmuje się obsługą ładunków i pozyskiwaniem nowych przewoźników. Swoją wiedzę rozwijałem również na Uniwersytecie Morskim na kierunku Transport i Logistyka. Ze mną ładunki są zawsze bezpieczne i nie trzeba się martwić o legalność przewozu. Obsługuję całą Unię Europejską oraz kierunki wschodnie. Staram się sprostać wymaganiom klientów z różnych krajów i stref czasowych więc można ode mnie uzyskać odpowiedź praktycznie 24/7.
Michał prywatnie - Amatorski kucharz, miłośnik podróży i zapalony fan sportu.

Marcin – dyrektor

Jestem ambitną, szybko przyswajającą wiedzę osobą, potrafiącą sprawnie adaptować się do nowych warunków. Posiadam wykształcenie wyższe na kierunku logistycznym. Z każdej ze swoich prac wyciągałem coś wartościowego, a wypadkową moich doświadczeń jest najlepsze miejsce, w którym mogłem się znaleźć - ELTMAR TSL. Prowadząc busy, ciężarówki oraz zajmując się spedycją zbudowałem ponad 5-letnie doświadczenie w branży TSL. Poznałem bardzo dobrze specyfikę pracy
w organizacji transportu drobnicowego i całopojazdowego oraz realia panujące na rynku krajowym
i międzynarodowym. Wartościami, którymi kieruję się w pracy to profesjonalizm, dokładność oraz szczerość. Marcin prywatnie - Nie jestem typem człowieka przesypiającym soboty do południa. Wolne chwile poświęcam na rozwój osobisty i aktywności fizyczne. Urlopy spędzam w podróży - nigdy z biurem, zawsze spontanicznie.

Majka – administracja

W ELTMAR zajmuję się głównie wystawianiem i wysyłaniem faktur, obsługą poczty oraz archiwizacją dokumentów. Przed rozpoczęciem pracy w ELTMAR byłam referentem do spraw logistyki i zaopatrzenia
w firmie zajmującej się importem i eksportem orzecha. Obecna praca sprawia mi jednak o wiele więcej satysfakcji, głównie ze względu na zespół i przyjazną atmosferę panującą w biurze.
Majka prywatnie - W wolnym czasie lubię pograć w gry planszowe oraz papierowe erpegi i bardzo cieszy mnie fakt, że mogę dzielić się tymi pasjami z moimi kolegami z pracy.

Krystian – spedytor

W firmie ELTMAR TSL na co dzień zajmuję się nawiązywaniem kontaktów z nowymi klientami, a także organizacją transportów dla tych, którzy z nami współpracują. Branżą transportową zainteresowałem się zupełnie przypadkiem, kilka lat temu, kiedy to obrałem sobie za cel zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy kat. C+E. Po przepracowaniu roku, jako kierowca zawodowy zafascynowany możliwościami, jakie daje ta branża, stałem się częścią wspaniałego zespołu, który budujemy po dziś dzień. W kontaktach z klientami stawiam głównie na relacje partnerskie oraz transparentność działań. To, co uwielbiam w transporcie to brak miejsca na nudę! Każdy nowy dzień to nowe wyzwanie, któremu chętnie stawiam czoła. Swoją historię
w branży logistycznej tak naprawdę rozpocząłem, kiedy to zacząłem pracę jako ekspedytor w porcie w Gdyni,
a do moich obowiązków należało koordynowanie załadunków ciężarówek. Nauczyło mnie to odpowiedzialności, działania kryzysowego, zarządzania zespołem oraz zapoczątkowało moje zainteresowanie dziedziną logistyki. Dzięki zebranemu doświadczeniu i obserwacjom wiem, jak odpowiednio zaopiekować się kwestią logistyczną naszych klientów.
Krystian prywatnie – Jestem miłośnikiem szybkiej jazdy rowerem po leśnych ścieżkach. Uwielbiam układać puzzle oraz strategię na zwycięstwo grając w planszówki. Nie wychodzę z domu bez zimnego prysznica. Czarna mocna kawa to moja słabość.

Kacper – spedytor

Podczas studiowania zaocznie logistyki, rozpocząłem pracę w transporcie międzynarodowym. Wówczas zajmowałem się transportem kontenerowym i importem produktów z Chin. Po kilku latach postanowiłem wyspecjalizować się w spedycji drogowej, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Posiadam 5 lat doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi w tym 4 lata w transporcie międzynarodowym. Chęć rozwoju sprawiła, że zaaplikowałem do ELTMAR, a po przejściu rekrutacji oraz szkolenia, zostałem samodzielnym spedytorem.
Kacper prywatnie – Moje motto życiowe brzmi „Od stania w miejscu, nie jeden już zginął”. Jestem miłośnikiem psów, szczególnie swoich. Relaksuje się dzięki uprawianiu sportów, a dzień bez muzyki to dla mnie dzień stracony.

Dawid – spedytor

Ukończyłem studia na uczelni WSAiB w Gdyni na kierunku logistyka. W branży transportowej pracuje niespełna 1,5 roku. Zawód spedytora jest dla mnie źródłem inspiracji do dalszego rozwoju. Praca pomaga mi w realizowaniu własnych celów. Ambitne podejście do wykonywanego zawodu pozwala mi na ciągły rozwój
i zwiększanie swoich możliwości na płaszczyźnie zawodowej. We współpracy z klientami stawiam na otwartość i niekiedy przyjacielskie relacje.
Dawid prywatnie - interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Od zawsze moim konikiem była historia oraz geografia, dużo czasu spędzam na pozyskiwaniu wiedzy w tym zakresie.

PYTANIA?

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz omówić szczegóły? Napisz do nas, a my przedstawimy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i wymagań.