TRANSPORT PALETOWY

Profesjonalny transport paletowy w ELTMAR

Uniwersalność transportu paletowego polega na tym, że za jego pomocą można z łatwością przeprowadzić zarówno transport drobnicowy, jak i transport całopojazdowy w szybki i bezpieczny dla towarów sposób. W transporcie krajowym i międzynarodowym najczęściej wykorzystuje się takie rodzaje palet, jak:

➡ Europaleta;

➡ Pół paleta;

➡ Paleta kontenerowa;

➡ Paleta przemysłowa.

W ELTMAR zajmujemy się transportem paletowym częściowym i całopojazdowym na terenie Polski, a także do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i do krajów wschodnich. Transport drogowy w tym zakresie nie ma dla naszych pracowników żadnych tajemnic. Oferujemy przewóz towarów już od jednej palety (max. 38 europalet).

Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak przeprowadzić profesjonalny transport paletowy, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu, który może ci podpowiedzieć m.in. jak wybrać właściwą paletę do transportu. Zagwarantujemy ci transport palet krajowy

i międzynarodowy z zachowaniem najwyższych standardów oraz najlepszym stosunkiem czasu transportu do ceny.

Transport paletowy – kiedy warto z niego skorzystać?

Transport paletowy najczęściej sprawdza się w przypadku przesyłek o niestandardowych gabarytach. Jest również świetnym rozwiązaniem dla wszelkich sklepów, hurtowni i przedsiębiorstw, ponieważ gwarantuje szybkie i bezpieczne przetransportowanie towarów z miejsca na miejsce. Z tego samego powodu transport paletowy jest wykorzystywany także przy przeprowadzkach. W ELTMAR korzystamy ze sprawdzonych busów i naczep przystosowanych do przewozu przesyłek paletowych, dzięki czemu bez obaw możemy podejmować się transportu nawet bardzo ciężkich ładunków.

PYTANIA?

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz omówić szczegóły? Napisz do nas, a my przedstawimy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i wymagań.