TRANSPORT CHŁODNICZY

Transport chłodniczy krajowy i międzynarodowy

W naszej flocie pojazdów posiadamy zarówno chłodnie typu dopplestock, z grodzią, jak i hakówki oraz izotermy, które sprawdzają się przede wszystkim na krótkich trasach. Doświadczeni pracownicy logistyczni ELTMAR są w stanie zaplanować trasę tak, aby jak najlepiej zoptymalizować czas pracy kierowców oraz drogę w taki sposób, aby dostawa odbywała się zawsze na czas.

Transport chłodniczy - w jakich branżach się sprawdza?

Transport chłodniczy najczęściej wykorzystywany jest w branży spożywczej. To najlepsza opcja dla osób, które muszą przetransportować świeże warzywa, owoce czy nabiał, które w wyższych temperaturach nie przetrwałyby transportu. Nasze nowoczesne i sprawdzone naczepy chłodnicze gwarantują utrzymywanie stałej temperatury przez cały okres podróży, dlatego są one wykorzystywane do przewozu wielu różnych towarów.

 

Oprócz artykułów spożywczych w chłodniach przewozimy między innymi artykuły medyczne, materiały biologiczne, ADR chłodnicze, rośliny czy środki ochrony roślin. Jedną z usług, które oferujemy jest przewóz kategorii weterynaryjnych. W ELTMAR gwarantujemy klientom, że transport chłodniczy krajowy i międzynarodowy jest stale monitorowy i przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami wymaganymi w tej branży.

PYTANIA?

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz omówić szczegóły? Napisz do nas, a my przedstawimy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i wymagań.